Kontakt

Telefónny kontakt: + 421 905 215 998

+ 421 909 107 571

Vyhľadávanie

V ponuke je 7 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Druhá novinka Integer a nisi ante. Donec lorem leo, rhoncus nec tempus vel, bibendum quis nibh. Nullam...
Prvá novinka Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...

Penzión v obci Dubník

Cena:
312 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Dubník
Ulica: Dubník
Kategória: Domy a vily
Energ. certifikát: Nemá
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 756 m2
Plocha pozemku: 1712 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: P94
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj penzión nachádzajúci sa v centre rázovitej obce Dubník neďaleko okresného mesta Nové Zámky. Penzión je celý postavený, vrátane suterénu, z pálenej tehly a v roku 2003 prešiel rekonštrukciou interiéru, kedy boli vymenené všetky inžinierske siete, vytvorené izby v podkroví, postavený akumulačný krb v hlavnej hale, nové podlahy, sociálne zariadenia, v prízemí boli v hale osadené ručne vyrezávané dvere a položená nová strešná krytina. V roku 2020 boli osadené na prízemí plastové okná a v podkroví inštalované hliníkové žalúzie, vytvorené relaxačné jazierko a vytvorená úžitková časť záhrady.
Budovu penziónu tvorí:
Suterén 205 m2 s 8 miestnosťami, plynovou kotolňou, chladiarenským boxom a výťahom.
Prízemie pozostáva z hlavného vchodu do prízemia o rozlohe 396m2, ktoré tvorí hala s krbom, apartmán s východom na uličnú zastrešenú terasu, kuchyňa, technické a sociálne miestnosti, hlavná sála s barom a východom na terasu vo dvore, v súčasnosti slúžia ako sklad. V zadnej časti budovy sa nachádza samostatná plne vybavená 1 izbová bytová jednotka správcu.
Podkrovie s rozlohou 154 m2 má samostatný vstup z dvora ako aj z hlavnej budovy a ubytovaciu kapacitu cca 12 až 18 osôb. V podkroví sa nachádza šesť zariadených izieb s inštalovaným umývadlom a so spoločnou kuchynkou, sprchami a wc umiestnenými na spoločnej chodbe, kde sa nachádza i technická miestnosť.
Plocha pozemku vrátane budovy, bazénu, odstavnej plochy, terasy, parkoviska a záhrady je 1712 m2. Na pozemku sa nachádza vlastná žumpa ako aj studňa, pozdĺž pozemku vedie asfaltová príjazdová cesta, ktorá umožňuje i dva vjazdy do dvora objektu. Objekt má predispozíciu na zvýšenie ubytovacej kapacity resp. na prestavbu s bytovými jednotkami. V prípade záujmu nový majiteľ môže prikúpiť i susedný pozemok o rozlohe 6900 m2 s IS na pozemku.

Maklér:

makler
Maklér:Peter Chovanec
Telefón:+421 909 107 571
E-mail:5korealitnaagentura-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.